Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de consultanta si asistenta tehnica pentru salarii
- Număr anunț
- DA35416062
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA "NICOLAE TITULESCU (CUI 20799868)
- Furnizor / câștigător
- S&B TELECOM S.R.L. (CUI 15105722)
- Cod CPV
- 72000000-5 · Servicii IT: consultanta, dezvoltare de software, internet si asistenta (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.250 RON
- Valoare atribuită
- 11.250 RON
- Data publicării
- 03.04.2024 13:50
- Data finalizării
- 26.04.2024 15:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.