Atribuită Cumpărare directă

Memorie RAM Kingston ValueRAM 8GB DDR4 2666MHz, KVR26N19S8L/8

Număr anunț
DA35577845
Autoritate contractantă
Inspectoratul de Politie al Judetului Olt (CUI 4286500)
Furnizor / câștigător
TIK COMMUNICATIONS SRL (CUI 36570215)
Cod CPV
30236110-6 · Memorie cu acces aleatoriu (RAM) (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
4.637 RON
Data publicării
22.04.2024 13:50
Data finalizării
26.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.637 RON