Atribuită Cumpărare directă

Pachet materiale protectie

Număr anunț
DA35614989
Autoritate contractantă
CENTRUL DE PROTECTIE A PLANTELOR BUCURESTI (CUI 12194458)
Furnizor / câștigător
MARKETING CONCEPT SRL (CUI 30912165)
Cod CPV
18143000-3 · Echipamente de protectie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
135,65 RON
Data publicării
25.04.2024 13:50
Data finalizării
26.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

135,65 RON