Atribuită
Anunț de participare
ACORD CADRU DE FURNIZARE PROTEZE ORTOPEDICE
- Număr anunț
- SCN1018553
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE ORTOPEDIE SI TRAUMATOLOGIE AZUGA (CUI 2845125)
- Furnizor / câștigător
- MEDICAL TECHNOLOGIES INTERNATIONAL SRL (CUI 17177202)
- Cod CPV
- 33183200-8 · Proteze ortopedice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 217.600 RON
- Data publicării
- 01.10.2018 18:55
- Anunț de atribuire
- SCNA1007838
- Termen limită
- 10.10.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1026005
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET_SARCINI_PS_2018-semnat.PDF.p7s
- CLAUZE_CONTRACTUALE_PS_2018-semnat.PDF.p7s
- FisaDate_DF1026005.pdf
- FORMULARE_PS_2018-semnat.PDF.p7s
DUAE
Loturi (3)
Estimat: 217.600 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Proteza totala de sold cimentata cu autocentrare in canalul fem… | 8.000 RON | — | |
| 2 | Proteza totala de sold necimentata acoperita cu titan poros | 180.000 RON | — | |
| 3 | Proteza totala primara cimentata de genunchi posterostabilizata | 29.600 RON | MEDICAL TECHNOLOGIES INTERNATIONAL | — |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
MEDICAL TECHNOLOGIES INTERNATIONAL SRL CUI RO 17177202
Oferta 2
Individuala
Ofertant
STRYKER ROMANIA SRL CUI 12704530
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.