Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 3,1% sub estimat
Salubrizare spatii administrative, dormitor personal MC si dormitor personal de tractiune din Statia Dej Calatori
- Număr anunț
- CN1004814
- Autoritate contractantă
- SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
- Furnizor / câștigător
- GUTMAN SERV SRL (CUI 15240095)
- Cod CPV
- 90910000-9 · Servicii de curatenie (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 33.844,08 RON
- Valoare atribuită
- 32.811 RON 3,1% sub estimat
- Data publicării
- 01.10.2018 16:23
- Anunț de atribuire
- CAN1009357
- Termen limită
- 07.11.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1025958
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini Sal. St. Dej.pdf.p7s
- FisaDate_DF1025958.pdf
- FORMULARE - Sal. Dorm. si st. Dej.docx.p7s
- Model contract Sal. St,. Dej.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
GUTMAN SERV SRL CUI RO 15240095
Valoare atribuită
32.811 RON
din 33.844,08 RON estimat
3,1%
Adjudecat la 96,9% din estimat · economie 1.033,08 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.