Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 67,2% sub estimat

Delegarea de gestiune prin concesiune a Serviciului de iluminat public al Comunei Mogoș, județul Alba

Număr anunț
PC1002878
Autoritate contractantă
Comuna Mogos (CUI 4562460)
Furnizor / câștigător
ELECTROSERV ARIEŞUL SRL (CUI 23165342)
Cod CPV
50232100-1 · Servicii de intretinere a iluminatului public (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
375.000 RON
Valoare atribuită
122.990,20 RON 67,2% sub estimat
Data publicării
26.11.2024 16:57
Anunț de atribuire
PCA1002899
Termen limită
16.12.2024 12:00
Documentație de atribuire
DF1232103

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant

Valoare atribuită

122.990,20 RON

din 375.000 RON estimat 67,2%

Adjudecat la 32,8% din estimat · economie 252.009,80 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.