Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 28,6% sub estimat

„Inlocuire tamplarie existenta cu tamplarie PVC si geam termopan la Scoala Gimnaziala Regina Maria”

Număr anunț
SCN1018479
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC DE ADMINISTRARE A UNITATILOR DE INVATAMANT PREUNIVERSITAR DE STAT SIBIU (CUI 14392273)
Furnizor / câștigător
WORLD TRANS SYSTEMS SRL (CUI 32275964)
Cod CPV
45421100-5 · Instalare de usi, de ferestre si de elemente conexe (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
42.016,81 RON
Valoare atribuită
29.988,95 RON 28,6% sub estimat
Data publicării
01.10.2018 12:18
Anunț de atribuire
SCNA1008999
Termen limită
15.10.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1025788

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
Oferta 2 Individuala
Ofertant
BALOR-CONS SRL CUI RO 16612723
Oferta 3 Individuala
Ofertant

Valoare atribuită

29.988,95 RON

din 42.016,81 RON estimat 28,6%

Adjudecat la 71,4% din estimat · economie 12.027,86 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.