Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 1,1% sub estimat

Achizitie autoutilitara de catre Comuna Branesti, judetul Gorj

Număr anunț
SCN1018475
Autoritate contractantă
Comuna Branesti (CUI 4813472)
Furnizor / câștigător
BRIARI'S IND (CUI 2329485)
Cod CPV
34142300-7 · Autobasculante (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
197.986,25 RON
Valoare atribuită
195.800 RON 1,1% sub estimat
Data publicării
01.10.2018 11:52
Anunț de atribuire
SCNA1011265
Termen limită
12.10.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1025662

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
BRIARI'S IND CUI RO 2329485
Oferta 2 Individuala
Ofertant

Valoare atribuită

195.800 RON

din 197.986,25 RON estimat 1,1%

Adjudecat la 98,9% din estimat · economie 2.186,25 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.