Atribuită Cumpărare directă

Evosanitary 1016 - Pompa de drenaj, apa murdara, 1100 W, 7 m, 333.33 l/min, carcasa inox

Număr anunț
DA35597231
Autoritate contractantă
APASERV SATU MARE S.A. (CUI 16844952)
Furnizor / câștigător
WUNDER HAFF SRL (CUI 27018590)
Cod CPV
42122130-0 · Pompe de apa (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
279,83 RON
Data publicării
24.04.2024 13:50
Data finalizării
26.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

279,83 RON