Atribuită Cumpărare directă

Irinotecan Accord 20 mg / ml x 1 flac. x 5 ml conc. pt. sol. perf / IRINOTECANUM

Număr anunț
DA35614795
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL SIGHETU MARMATIEI (CUI 3627587)
Furnizor / câștigător
FILDAS TRADING SRL (CUI 4851409)
Cod CPV
33652000-5 · Antineoplazice si imunomodulatoare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.870,20 RON
Data publicării
25.04.2024 13:50
Data finalizării
26.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.870,20 RON