Atribuită Cumpărare directă

Pachet plante ,rasaduri flori si pamant flori - SAPII

Număr anunț
DA35617360
Autoritate contractantă
Universitatea Stefan cel Mare Suceava (CUI 4244423)
Furnizor / câștigător
CONIFER GARDEN SRL (CUI 29585612)
Cod CPV
03451000-6 · Plante (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.264,92 RON
Data publicării
25.04.2024 13:50
Data finalizării
26.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.264,92 RON