Atribuită Cumpărare directă

Reparatii si amenajare curte primarie Gepiu

Număr anunț
DA35616590
Autoritate contractantă
COMUNA GEPIU (CUI 16132288)
Furnizor / câștigător
FRANGO SRL (CUI 25909198)
Cod CPV
45432112-2 · Pavare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
229.092,47 RON
Data publicării
25.04.2024 13:50
Data finalizării
26.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

229.092,47 RON