Atribuită
Anunț de participare
AB3-CL9 - Sistem SCADA Regional
- Număr anunț
- CN1021404
- Autoritate contractantă
- APA CTTA SA ALBA (CUI RO1755482)
- Furnizor / câștigător
- IMSAT SA (CUI 1571536)
- Cod CPV
- 45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 45.090.370 RON
- Valoare atribuită
- 55.445.246,92 RON
- Data publicării
- 28.05.2020 01:35
- Anunț de atribuire
- CAN1072080
- Termen limită
- 07.10.2020 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2020/S 102-246893
- Documentație de atribuire
- DF1084969
Documente
Documentația de atribuire
- CL9_V1_S1_Instructiuni_Anexa 1.pdf.p7m
- CL9_V1_S1_Instructiuni_Anexa 2_rev1.pdf.p7m
- CL9_V1_S1_Instructiuni_Anexa 3.pdf.p7m
- CL9_V1_S1_Instructiuni_Anexa 4.pdf.p7m
- CL9_V1_S1_Instructiuni_Anexa 5.pdf.p7m
- CL9_V1_S1_Instructiuni_Anexa 6_rev1.pdf.p7m
- CL9_V1_S1_Instructiuni_Anexa 7.pdf.p7m
- CL9_V1_S2_Modele formulare_rev3.7z.p7m
- CL9_V2_S1_Conditii Generale_rev2.pdf.p7m
- CL9_V2_S2_Conditii Specifice_rev2.pdf.p7m
- CL9_V2_S3_Acord Contractual_rev2.pdf.p7m
- CL9_V3_S1_Cerinte Generale si Specifice_rev3.pdf.p7m
- CL9_V3_S2_Specificatii Tehnice Generale_rev2.pdf.p7m
- CL9_V4_S1_Liste preturi_rev2.docx.p7m
- CL9_V4_S2_Liste lucrari propuse_rev2.pdf.p7m
- CL9_V4_S3_Fise tehnice_rev2.docx.p7m
- CL9_V5_Piese Desenate.7z.p7m
- CL9_V6_Informatii suplimentare.pdf.p7m
- FisaDate_DF1084969.pdf
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
IMSAT SA CUI RO 1571536
Oferta 3
Asociere
Ofertant lider
ELECTROCONSTRUCTIA ELECON SA CUI RO 3582957
Asociați 1
ADREM ENGINEERING S.A. CUI RO31954525
Subcontractanți 4
CRYSTAL GROUP SRL CUI RO21736540
DIGITAL AUTOMATION SYSTEMS GROUP S.R.L. CUI 39240823
ENERGOBIT S.A. CUI RO 211717
EPLUS AUTOMATION S.R.L. CUI 42820596
Valoare atribuită
55.445.246,92 RON
din 45.090.370 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro