Atribuită Anunț de participare

Servicii de inchiriere autovehicule pentru Sectia Productie a D.R.D.P. Cluj – ACORD CADRU 24 luni

Număr anunț
CN1021382
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
Furnizor / câștigător
DOR AUTO TRANS SRL (CUI 13524864)
Cod CPV
60181000-0 · Inchiriere de camioane cu sofer (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.901.111,90 RON
Valoare atribuită
2.095.740,90 RON
Data publicării
28.05.2020 01:35
Anunț de atribuire
CAN1037297
Termen limită
15.06.2020 15:00
Număr TED (JOUE)
2020/S 102-246335
Documentație de atribuire
DF1084791

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
DOR AUTO TRANS SRL CUI RO13524864
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

2.095.740,90 RON

din 1.901.111,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.