Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 10,0% sub estimat
„Execuție lucrări pentru „Modernizare si dotare camin cultural in localitatea Mahaceni, comuna Unirea, jud. Alba”
- Număr anunț
- SCN1063451
- Autoritate contractantă
- COMUNA UNIREA (CONSILIUL LOCAL UNIREA) (CUI 4562087)
- Furnizor / câștigător
- P2 EDILITIA S.R.L. (CUI 23726534)
- Cod CPV
- 45210000-2 · Lucrari de constructii de cladiri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 667.008,69 RON
- Valoare atribuită
- 600.207,84 RON 10,0% sub estimat
- Data publicării
- 20.02.2020 15:08
- Anunț de atribuire
- SCNA1042134
- Termen limită
- 23.03.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1077383
Documente
Documentația de atribuire
- Camin Mahaceni-Caiet de sarcini.pdf.p7m
- Camin Mahaceni-formulare.pdf.p7m
- Camin Mahaceni-model contract.pdf.p7m
- FisaDate_DF1077383.pdf
- Proiect tehnic Mahaceni 1.part1.rar.p7m
- Proiect tehnic Mahaceni 1.part2.rar.p7m
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
P2 EDILITIA S.R.L. CUI RO23726534
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
VASINCA S.R.L. CUI RO 8501040
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
CONTACT IMPEX S.R.L. CUI RO 5636794
Valoare atribuită
600.207,84 RON
din 667.008,69 RON estimat
10,0%
Adjudecat la 90,0% din estimat · economie 66.800,85 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.