Atribuită
Anunț de participare
Evaluarea parcelelor de teren domeniu public al statului, a platformelor si a altor active aflate in proprietatea CN APM SA Constanta, amplasate in porturile Constanta, Tomis, Midia, Mangalia si Basarabi, in vederea stabilirii pretului de inchiriere
- Număr anunț
- SCN1063439
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA "ADMINISTRATIA PORTURILOR MARITIME" SA CONSTANTA (CUI 11062831)
- Furnizor / câștigător
- PRIMOVAL SRL (CUI 16635824)
- Cod CPV
- 79419000-4 · Servicii de consultanta in domeniul evaluarii (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 200.000 RON
- Valoare atribuită
- 200.000 RON
- Data publicării
- 20.02.2020 13:28
- Anunț de atribuire
- SCNA1034765
- Termen limită
- 02.03.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1077349
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PRIMOVAL SRL CUI RO 16635824
Valoare atribuită
200.000 RON
din 200.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro