Anulată
Anunț de participare
MATERIALE SI PRODUSE ELECTRICE - 2 loturi
- Număr anunț
- CN1021371
- Autoritate contractantă
- COMPANIA MUNICIPALA ENERGETICA BUCURESTI S.A. (CUI 37752029)
- Cod CPV
- 31681000-3 · Accesorii electrice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AnulatăAutoritatea a anulat procedura.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 146.630,90 RON
- Valoare finală
- 0 RON
- Data publicării
- 22.05.2020 17:26
- Anunț de atribuire
- CAN1039013
- Termen limită
- 02.07.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1084700
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (2)
Estimat: 146.630,90 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lotul 1 – Materiale și produse electrice aferente contractului … | 78.465,50 RON | Anulat | — |
| 2 | LOT II. Materiale și produse electrice aferente contractului ”R… | 68.165,40 RON | Anulat | — |
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
ENERGOTECH SA CUI RO 14626749
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.