Atribuită Cumpărare directă

SERVICII FUNERARE SI CONEXE

Număr anunț
DA35607495
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta Bucuresti (CUI 4505332)
Furnizor / câștigător
CASA FUNERARĂ NEFTYS S.R.L. (CUI 39583660)
Cod CPV
98370000-7 · Servicii funerare si servicii conexe (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
3.750 RON
Data publicării
25.04.2024 13:50
Data finalizării
29.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.750 RON