Atribuită Cumpărare directă

Modernizare strazi in satele Baneasa si Pietrele comuna Baneasa judet Giurgiu

Număr anunț
DA35627435
Autoritate contractantă
COMUNA BANEASA( CONSILIUL LOCAL BANEASA, JUDETUL GIURGIU) (CUI 5182140)
Furnizor / câștigător
GECOR PROD CONSTRUCT 94 SRL (CUI 6088100)
Cod CPV
45233140-2 · Lucrari de drumuri (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
893.216,63 RON
Data publicării
26.04.2024 13:50
Data finalizării
29.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

893.216,63 RON