Atribuită Cumpărare directă

PACHET FELICITARI

Număr anunț
DA35624162
Autoritate contractantă
Consiliul Judetean Buzau (CUI 3662495)
Furnizor / câștigător
DANY CRIS 93 PAPETARIE SRL (CUI 3867881)
Cod CPV
22300000-3 · Carti postale, felicitari si alte imprimate (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
5.420,76 RON
Data publicării
26.04.2024 13:50
Data finalizării
29.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.420,76 RON