Atribuită Cumpărare directă

Material Didactic

Număr anunț
DA35624054
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.1 RADAUTI-PRUT (CUI 26139046)
Furnizor / câștigător
ALFA VEGA SRL (CUI 2386812)
Cod CPV
39162100-6 · Material pedagogic (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
6.429,44 RON
Data publicării
26.04.2024 13:50
Data finalizării
29.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.429,44 RON