Atribuită Cumpărare directă

Placa pieptene treapta scara rulanta

Număr anunț
DA35624271
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA DOMENIULUI PUBLIC SECTOR 2 (CUI 4266260)
Furnizor / câștigător
TEHNO-INSPECT ASCENSOR S.R.L. (CUI 28382202)
Cod CPV
42400000-0 · Echipamente de ridicare si de manipulare si piese ale acestora (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
3.900 RON
Data publicării
26.04.2024 13:50
Data finalizării
29.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.900 RON