Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,3% sub estimat

MODERNIZARE DRUM COMUNAL SI RETEA STRADALA IN SAT CORBI , COMUNA UCEA

Număr anunț
SCN1018734
Autoritate contractantă
COMUNA UCEA (PRIMARIA) (CUI 4443477)
Cod CPV
45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.046.362 RON
Valoare atribuită
4.035.113,87 RON 0,3% sub estimat
Data publicării
02.10.2018 17:01
Anunț de atribuire
SCNA1011438
Termen limită
19.10.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1026174

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Individuala
Terți susținători 1
DUGARO SRL CUI 18882960

Valoare atribuită

4.035.113,87 RON

din 4.046.362 RON estimat 0,3%

Adjudecat la 99,7% din estimat · economie 11.248,13 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.