Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 7,8% sub estimat

acord cadru furnizare autovehicule pick up cabina

Număr anunț
SCN1018708
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE JANDARMI JUDETEAN ARGES (CUI 4229660)
Furnizor / câștigător
TIRIAC AUTO SRL (CUI 11331727)
Cod CPV
34113300-5 · Vehicule de teren (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
648.000 RON
Valoare atribuită
597.237,31 RON 7,8% sub estimat
Data publicării
02.10.2018 16:04
Anunț de atribuire
SCNA1006936
Termen limită
12.10.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1025857

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
TIRIAC AUTO SRL CUI RO 11331727

Valoare atribuită

597.237,31 RON

din 648.000 RON estimat 7,8%

Adjudecat la 92,2% din estimat · economie 50.762,69 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.