Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 4,3% sub estimat
ACHIZITIONAREA UNUI ECHIPAMENT MULTIFUNCTIONAL DE TIP TRACTOR DOTAT CU ECHIPAMENT DE SAPAT aferent proiectului "Dotarea Serviciului de spatii verzi, material floricol, activitati de cresterea animalelor cu echipamente" finantat in cadrul PNDR 2014-2020, submasura 19.2, masura M5/6B
- Număr anunț
- SCN1018698
- Autoritate contractantă
- ORASUL BUHUSI (CUI 4535953)
- Furnizor / câștigător
- TOPAUTO COM SA (CUI 8440619)
- Cod CPV
- 16000000-5 · Utilaje agricole (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 193.327,75 RON
- Valoare atribuită
- 185.000 RON 4,3% sub estimat
- Data publicării
- 02.10.2018 15:45
- Anunț de atribuire
- SCNA1010015
- Termen limită
- 26.10.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1026121
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
TOPAUTO COM SA CUI RO 8440619
Oferta 2
Individuala
Ofertant
CAPITAL UTIL SRL CUI RO 32401779
Oferta 3
Individuala
Ofertant
APAN AGRICULTURE EQUIPMENTS SRL CUI RO 17540498
Valoare atribuită
185.000 RON
din 193.327,75 RON estimat
4,3%
Adjudecat la 95,7% din estimat · economie 8.327,75 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.