Atribuită Cumpărare directă

suplimentare camere sportdata competitii

Număr anunț
DA35625551
Autoritate contractantă
FEDERATIA ROMANA DE KARATE (CUI 10143997)
Furnizor / câștigător
EMAMUT SRL (CUI 27578660)
Cod CPV
35121000-8 · Echipament de securitate (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
3.362,95 RON
Data publicării
26.04.2024 13:50
Data finalizării
29.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.362,95 RON