Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 59,7% sub estimat

Furnizare Legume și Fructe

Număr anunț
SCN1018679
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL DE URGENTA MOINESTI (CUI 4278710)
Furnizor / câștigător
STEDYAN COM SRL (CUI 15779023)
Cod CPV
03220000-9 · Legume, fructe si fructe cu coaja (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
159.483 RON
Valoare atribuită
64.317 RON 59,7% sub estimat
Data publicării
02.10.2018 14:01
Anunț de atribuire
SCNA1009012
Termen limită
15.10.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1025984

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
STEDYAN COM SRL CUI RO 15779023
Oferta 2 Individuala
Ofertant
M.A. CRISTINA SRL CUI RO 4255520
Oferta 3 Individuala
Ofertant
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

64.317 RON

din 159.483 RON estimat 59,7%

Adjudecat la 40,3% din estimat · economie 95.166 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.