Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat

Proiectare și execuție lucrări de modernizare a construcțiilor civile, în localitatea Stilpeni în cadrul proiectului „Modernizare si dotare camin cultural Livezeni, in comuna Stilpeni, judetul Arges”

Număr anunț
SCN1018494
Autoritate contractantă
COMUNA STALPENI ARGES (CUI 4122558)
Furnizor / câștigător
ZEUS SA (CUI 5395513)
Cod CPV
45210000-2 · Lucrari de constructii de cladiri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.764.931,54 RON
Valoare atribuită
2.761.971,08 RON 0,1% sub estimat
Data publicării
02.10.2018 10:02
Anunț de atribuire
SCNA1016897
Termen limită
29.10.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1024370

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
ZEUS SA CUI RO 5395513
Asociați 1
SEGA PROIECT 2008 SRL CUI RO 23711606
Subcontractanți 1
Help Security SRL CUI RO25720228
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
BGL CON SAFE SRL CUI RO 33055860
Asociați 1
ELDICLAU SRL CUI RO 8716154
Subcontractanți 1
INSTPRO SRL CUI RO 11444947

Valoare atribuită

2.761.971,08 RON

din 2.764.931,54 RON estimat 0,1%

Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 2.960,46 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.