Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat

Furnizare Buldoexcavator si accesorii conform caiet de sarcini pentru obiectivul „Achizitie utilaj multifunctional si echipamente pentru dotarea S.V.S.U. Prundeni, Judetul Valcea,,

Număr anunț
SCN1018598
Autoritate contractantă
COMUNA PRUNDENI (CUI 2573934)
Cod CPV
43262100-8 · Excavatoare mecanice (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
349.252,40 RON
Valoare atribuită
349.000 RON 0,1% sub estimat
Data publicării
02.10.2018 09:46
Anunț de atribuire
SCNA1011609
Termen limită
15.10.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1025938

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Individuala

Valoare atribuită

349.000 RON

din 349.252,40 RON estimat 0,1%

Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 252,40 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.