Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 51,0% sub estimat

Servicii de reparare si intretinere a echipamentului radiologic

Număr anunț
SCN1063389
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA VASLUI (CUI 3551942)
Furnizor / câștigător
BTL ROMANIA APARATURA MEDICALA SRL (CUI 9731314)
Cod CPV
50421200-4 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului radiologic (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
83.700 RON
Valoare atribuită
41.000 RON 51,0% sub estimat
Data publicării
20.02.2020 09:14
Anunț de atribuire
SCNA1035257
Termen limită
11.03.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1077286

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (5)

Adjudecat: 41.000 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Instalatie fixă de Rontgendiagnostic Precision RXi (GE)/Instal… Anulat
2 Instalatie Rx fixa daVinci Solo (DMS)/Instalatie de mamografie … BTL ROMANIA APARATURA MEDICALA S.R.L. 16.400 RON
3 Instalatie tomografie computerizata Aquilion RXL 16 (Toshiba) Anulat
4 Instalatie RX mobila BRIVO OEC 850 (GE) MEDIST IMAGING & P.O.C. S.R.L. 12.600 RON
5 Instalatie RX fixa ODELCA TEMCO GRX3 TEHNO ELECTRO MEDICAL COMPANY S.R.L. 12.000 RON

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

41.000 RON

din 83.700 RON estimat 51,0%

Adjudecat la 49,0% din estimat · economie 42.700 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.