Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet anvelope conform ADV1422056

Număr anunț
DA35624168
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA "SERBAN CANTACUZINO" AL JUDETULUI PRAHOVA (CUI 2998382)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
34351100-3 · Pneuri pentru autovehicule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.843 RON
Valoare atribuită
1.843 RON
Data publicării
26.04.2024 13:50
Data finalizării
29.04.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.843 RON

din 1.843 RON estimat