Atribuită
Anunț de participare
Achizitia de piese, consumabile si servicii de intretinere si reparatii motounelte si motofierastraie - DS Galati
- Număr anunț
- 181948
- Autoritate contractantă
- REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
- Furnizor / câștigător
- GAMI SRL (CUI 6514396)
- Cod CPV
- 42675100-9 · Piese pentru ferastraie cu lant (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 182.004 RON
- Valoare atribuită
- 342.385,71 RON
- Data publicării
- 08.01.2018 14:01
- Anunț de atribuire
- 187508
- Termen limită
- 15.02.2018 16:00
- Documentație de atribuire
- 308811
Documente
Documentația de atribuire
Participanți
Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).
Valoare atribuită
342.385,71 RON
din 182.004 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro