Atribuită Cumpărare directă

BISCUITI SIMPLI, BISCUITI CREMA, eugenia

Număr anunț
DA35618783
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Dolj (CUI 17104359)
Furnizor / câștigător
ADMARDIH SRL (CUI 16035579)
Cod CPV
15821200-1 · Biscuiti dulci (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
39.082,50 RON
Data publicării
26.04.2024 13:50
Data finalizării
29.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

39.082,50 RON