Atribuită Anunț de participare

Acord cadru Servicii de asigurare obligatorii de răspundere civilă RCA și asigurări CASCO a vehiculelor

Număr anunț
CN1004786
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL ARAD (CUI 3519925)
Furnizor / câștigător
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
Cod CPV
66514110-0 · Servicii de asigurare a autovehiculelor (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.702.321 RON
Valoare atribuită
3.348.090 RON
Data publicării
02.10.2018 02:12
Anunț de atribuire
CAN1010882
Termen limită
05.11.2018 15:00
Număr TED (JOUE)
2018/S 189-427541
Documentație de atribuire
DF1025668

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Oferta 2 Individuala
Oferta 3 Individuala
Ofertant

Valoare atribuită

3.348.090 RON

din 1.702.321 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.