Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 25,2% sub estimat

Achiziţie de mobilier, cazarmament si alte obiecte de inventar pentru „Reabilitare camin studentesc nr.2, Complex Agronomie”

Număr anunț
CN1004789
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA CRAIOVA (CUI 4553380)
Furnizor / câștigător
MOBTECO PRODUCT SRL (CUI 16109994)
Cod CPV
39122100-4 · Dulapuri (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
821.073 RON
Valoare atribuită
614.001,59 RON 25,2% sub estimat
Data publicării
02.10.2018 02:11
Anunț de atribuire
CAN1009187
Termen limită
05.11.2018 15:00
Număr TED (JOUE)
2018/S 189-426618
Documentație de atribuire
DF1025777

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
MOBTECO PRODUCT SRL CUI RO 16109994
Oferta 2 Individuala
Ofertant
NEW MOB EXPANSION SRL CUI RO 29328333

Valoare atribuită

614.001,59 RON

din 821.073 RON estimat 25,2%

Adjudecat la 74,8% din estimat · economie 207.071,41 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.