Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 53,7% sub estimat
Acumulatori auto-Dolj
- Număr anunț
- 182146
- Autoritate contractantă
- REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
- Furnizor / câștigător
- SORGETI SRL (CUI 14936391)
- Cod CPV
- 31430000-9 · Acumulatori electrici (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 24.652,84 RON
- Valoare atribuită
- 11.405 RON 53,7% sub estimat
- Data publicării
- 18.01.2018 12:45
- Anunț de atribuire
- 187933
- Termen limită
- 20.02.2018 16:00
- Documentație de atribuire
- 309994
Documente
Documentația de atribuire
Participanți
Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).
Valoare atribuită
11.405 RON
din 24.652,84 RON estimat
53,7%
Adjudecat la 46,3% din estimat · economie 13.247,84 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.