Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 21,3% sub estimat

FURNIZARE MATERIALE DE CURATENIE

Număr anunț
182108
Autoritate contractantă
SECTOR 3 (PRIMARIA SECTOR 3 BUCURESTI) (CUI 4420465)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
33700000-7 · Produse de ingrijire personala (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.179.567,84 RON
Valoare atribuită
4.863.908,42 RON 21,3% sub estimat
Data publicării
19.01.2018 01:30
Anunț de atribuire
189377
Termen limită
10.04.2018 16:00
Număr TED (JOUE)
2018/S 015-031600
Documentație de atribuire
309385

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Estimat: 6.179.567,84 RON Adjudecat: 4.863.908,42 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lot implicit 6.179.567,84 RON EUROTOTAL COMP S.R.L.,DNS BIROTICA S.R.L.,OFFICE&MORE SRL · DNS BIROTICA S.R.L. · EUROTOTAL COMP 9 contracte 3.315.603,42 RON ↓46,3%
EUROTOTAL COMP S.R.L.,DNS BIROTICA S.R.L.,OFFICE&MORE SRL · contract 113504 · 20.06.2018
DNS BIROTICA S.R.L. · contract 191377 · 17.09.2018 456.178 RON
DNS BIROTICA S.R.L. · contract 343040 · 21.03.2019 765.838,37 RON
DNS BIROTICA S.R.L. · contract 712299 · 15.11.2019 440.663 RON
DNS BIROTICA · contract 305671 · 13.03.2020 1.050.591 RON
DNS BIROTICA · contract 343099 · 04.05.2020 43.711,59 RON
EUROTOTAL COMP · contract 357126 · 20.05.2020 348.818 RON
DNS BIROTICA · contract 625624 · 21.12.2020 36.451,46 RON
EUROTOTAL COMP · contract 51379 · 17.03.2021 173.352 RON
EUROTOTAL COMP 4 contracte 1.548.305 RON
EUROTOTAL COMP · contract 122372 · 28.06.2021 590.000 RON
EUROTOTAL COMP · contract 146356 · 02.08.2021 91.752 RON
EUROTOTAL COMP · contract 215408 · 15.11.2021 601.370 RON
EUROTOTAL COMP · contract 230117 · 09.12.2021 265.183 RON

Participanți

Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).

Valoare atribuită

4.863.908,42 RON

din 6.179.567,84 RON estimat 21,3%

Adjudecat la 78,7% din estimat · economie 1.315.659,42 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.