Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 83,4% sub estimat

Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule 2

Număr anunț
421479
Autoritate contractantă
Inspectoratul Teritorial al Politiei de Frontiera Iasi (CUI 5051447)
Furnizor / câștigător
EURODEALER PARTS SRL (CUI 18222212)
Cod CPV
34300000-0 · Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
178.785 RON
Valoare atribuită
29.682,50 RON 83,4% sub estimat
Data publicării
22.01.2018 09:55
Anunț de atribuire
221354
Termen limită
12.02.2018 15:00
Documentație de atribuire
310290

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Individuala
Alți participanți 1
-
Oferta 2 Individuala
Alți participanți 1
-

Valoare atribuită

29.682,50 RON

din 178.785 RON estimat 83,4%

Adjudecat la 16,6% din estimat · economie 149.102,50 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.