Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 30,6% sub estimat

”Extindere Retele Utilitati si Cai de Circulatie in zona Cartier Garii Noi din Municipiul SLOBOZIA - alimentare cu apa, canalizare menajera si pluviala, cai de circulatie rutiera si pietonala” (proiectare, asistenta tehnica din partea proiectantului si executie de lucrari)

Număr anunț
421601
Autoritate contractantă
Municipiul Slobozia (CUI 4365352)
Cod CPV
45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.495.507,27 RON
Valoare atribuită
4.509.316,64 RON 30,6% sub estimat
Data publicării
23.01.2018 17:25
Anunț de atribuire
225599
Termen limită
06.03.2018 15:00
Documentație de atribuire
309504

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 6 oferte

Oferta 1 Individuala
Alți participanți 1
-
Oferta 2 Individuala
Alți participanți 1
-
Oferta 3 Individuala
Alți participanți 1
-
Încă 3 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

4.509.316,64 RON

din 6.495.507,27 RON estimat 30,6%

Adjudecat la 69,4% din estimat · economie 1.986.190,63 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.