Atribuită
Anunț de participare
Servicii de paza si monitorizare obiective
- Număr anunț
- 182246
- Autoritate contractantă
- Municipiul Galati (CUI 3814810)
- Furnizor / câștigător
- DIALFA SECURITY SRL (CUI 13818436)
- Cod CPV
- 79713000-5 · Servicii de paza (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 22.771.403 RON
- Valoare atribuită
- 37.681.116,54 RON
- Data publicării
- 26.01.2018 01:30
- Anunț de atribuire
- 189919
- Termen limită
- 06.03.2018 16:00
- Număr TED (JOUE)
- 2018/S 020-042966
- Documentație de atribuire
- 310066
Documente
Documentația de atribuire
Participanți
Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).
Valoare atribuită
37.681.116,54 RON
din 22.771.403 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro