Atribuită Cumpărare directă

UTILAJE LUCRARI ADV1421169

Număr anunț
DA35587735
Autoritate contractantă
APAVIL SA (CUI 16468149)
Furnizor / câștigător
MGC GARDEN STORE S.R.L. (CUI 42871662)
Cod CPV
43310000-9 · Utilaje pentru lucrari publice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
32.815 RON
Data publicării
23.04.2024 13:50
Data finalizării
29.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32.815 RON