Atribuită Anunț de participare

Achizitie autospeciala combinata cu maturatoare si echipament deszapezire

Număr anunț
CN1021441
Autoritate contractantă
Directia de Salubritate (CUI 23922875)
Furnizor / câștigător
B.T. BEST TOOLS COMPANY SRL (CUI 18378344)
Cod CPV
34921100-0 · Masini de maturat strazile (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.176.470 RON
Valoare atribuită
1.176.000 RON
Data publicării
29.05.2020 01:35
Anunț de atribuire
CAN1039795
Termen limită
03.07.2020 15:00
Număr TED (JOUE)
2020/S 103-247822
Documentație de atribuire
DF1084938

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

1.176.000 RON

din 1.176.470 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.