Atribuită Anunț de participare

FURNIZARE, INSTALARE, PUNERE IN FUNCTIUNE ECHIPAMENTE MEDICALE

Număr anunț
CN1021436
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii "Sf. Ioan" Galati (CUI 3346875)
Furnizor / câștigător
PROTON IMPEX 2000 S.R.L. (CUI 9000578)
Cod CPV
33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
470.000 RON
Valoare atribuită
469.990 RON
Data publicării
29.05.2020 01:35
Anunț de atribuire
CAN1039085
Termen limită
03.07.2020 15:00
Număr TED (JOUE)
2020/S 103-247826
Documentație de atribuire
DF1084883

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

469.990 RON

din 470.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.