Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 51,2% sub estimat
Servicii de reparare și întreținere a autoturismelor - D.S. Arges
- Număr anunț
- CN1021430
- Autoritate contractantă
- REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
- Furnizor / câștigător
- DAPEROM GRUP AUTO SRL (CUI 7792870)
- Cod CPV
- 50112000-3 · Servicii de reparare si de intretinere a automobilelor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 233.254 RON
- Valoare atribuită
- 113.768 RON 51,2% sub estimat
- Data publicării
- 26.05.2020 09:39
- Anunț de atribuire
- CAN1038044
- Termen limită
- 26.06.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1084906
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DAPEROM GRUP AUTO SRL CUI RO 7792870
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
DELTA PLUS TRADING SRL CUI RO 6865630
Asociați 1
AURADI TOP SERV SRL CUI 35229768
Valoare atribuită
113.768 RON
din 233.254 RON estimat
51,2%
Adjudecat la 48,8% din estimat · economie 119.486 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.