Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 44,0% sub estimat

Produse pentru curatenie

Număr anunț
CN1021428
Autoritate contractantă
Societatea Nationala de Gaze Naturale Romgaz S.A. (CUI RO14056826)
Furnizor / câștigător
MEDCHIM EXPERT SRL (CUI 35529099)
Cod CPV
39830000-9 · Produse de curatat (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
47.395,50 RON
Valoare atribuită
26.559,50 RON 44,0% sub estimat
Data publicării
26.05.2020 08:57
Anunț de atribuire
CAN1046737
Termen limită
29.06.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1084746

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
AAA BIROTICA SRL CUI RO 15777588
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

26.559,50 RON

din 47.395,50 RON estimat 44,0%

Adjudecat la 56,0% din estimat · economie 20.836 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.