Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 27,2% sub estimat
BENZINA SI MOTORINA PENTRU AUTOTURISME SI UTILAJE PE BAZA DE BONURI VALORICE
- Număr anunț
- SCN1063530
- Autoritate contractantă
- ORASUL CORABIA (CUI 4716810)
- Furnizor / câștigător
- OMV PETROM MARKETING SRL (CUI 11201891)
- Cod CPV
- 09134200-9 · Motorina (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 216.550 RON
- Valoare atribuită
- 157.653,15 RON 27,2% sub estimat
- Data publicării
- 21.02.2020 12:54
- Anunț de atribuire
- SCNA1034048
- Termen limită
- 06.03.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1077492
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
OMV PETROM MARKETING SRL CUI RO 11201891
Valoare atribuită
157.653,15 RON
din 216.550 RON estimat
27,2%
Adjudecat la 72,8% din estimat · economie 58.896,85 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.