Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,3% sub estimat
,,Piese de schimb pentru sistemul de monitorizare vibratii tip BENTLY NEVADA aferent TA1 - CTE Grozavesti si TA3, TA4 - CTE Progresu”
- Număr anunț
- 422551
- Autoritate contractantă
- Electrocentrale Bucuresti S.A. (CUI RO15189596)
- Furnizor / câștigător
- BRIGHT ENGINEERING-RO SRL (CUI 32827244)
- Cod CPV
- 31681400-7 · Componente electrice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 120.580 RON
- Valoare atribuită
- 119.038,53 RON 1,3% sub estimat
- Data publicării
- 12.02.2018 09:58
- Anunț de atribuire
- 221932
- Termen limită
- 05.03.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- 312983
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Individuala
Alți participanți 1
-
Oferta 2
Individuala
Alți participanți 1
-
Valoare atribuită
119.038,53 RON
din 120.580 RON estimat
1,3%
Adjudecat la 98,7% din estimat · economie 1.541,47 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.