Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 20,0% sub estimat

Unitate de control completă - 1 buc. (echipată cu microîntrerupătoare pentru capete de cursă și pentru declanșarea la moment; capete de măsură a momentului; încălzitor de incintă) pentru acționarea electrică SG12.1-F12 cu seria: 7500132 .

Număr anunț
CN1021411
Autoritate contractantă
SOCIETATEA COMPLEXUL ENERGETIC HUNEDOARA S.A. (CUI RO30855230)
Furnizor / câștigător
SAUTECH SRL (CUI 23638564)
Cod CPV
31682210-5 · Instrumente si echipament de comanda (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.578,85 RON
Valoare atribuită
3.663 RON 20,0% sub estimat
Data publicării
25.05.2020 13:46
Anunț de atribuire
CAN1040697
Termen limită
29.06.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1084781

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
SAUTECH SRL CUI RO23638564

Valoare atribuită

3.663 RON

din 4.578,85 RON estimat 20,0%

Adjudecat la 80,0% din estimat · economie 915,85 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.