Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,7% sub estimat
Achizitie seminte productie 2019
- Număr anunț
- SCN1063497
- Autoritate contractantă
- STATIUNEA DE CERCETARE DEZVOLTARE PENTRU CRESTEREA OVINELOR SI CAPRINELOR POPAUTI (CUI RO24513739)
- Furnizor / câștigător
- COMCEREAL SA (CUI 8278020)
- Cod CPV
- 03111000-2 · Seminte (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 133.840 RON
- Valoare atribuită
- 132.860 RON 0,7% sub estimat
- Data publicării
- 21.02.2020 09:48
- Anunț de atribuire
- SCNA1033677
- Termen limită
- 03.03.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1077446
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
COMCEREAL SA CUI RO8278020
Valoare atribuită
132.860 RON
din 133.840 RON estimat
0,7%
Adjudecat la 99,3% din estimat · economie 980 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.