Acasă · Licitații
· Echipament de radio, televiziune, comunicatii, telecomunicatii si articole conexe (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 52,6% sub estimat
Furnizare echipamente multimedia pentru investiția: “REABILITARE, MODERNIZARE, EXTINDERE SI DOTARE CAMIN CULTURAL FUNDU MOLDOVEI, COMUNA FUNDU MOLDOVEI”
- Număr anunț
- SCN1063495
- Autoritate contractantă
- COMUNA FUNDU MOLDOVEI (CUI 4326760)
- Furnizor / câștigător
- QUARTZ MATRIX SRL (CUI 5150840)
- Cod CPV
- 32000000-3 · Echipament de radio, televiziune, comunicatii, telecomunicatii si articole conexe (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 83.219 RON
- Valoare atribuită
- 39.425 RON 52,6% sub estimat
- Data publicării
- 21.02.2020 09:39
- Anunț de atribuire
- SCNA1035046
- Termen limită
- 02.03.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1077441
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
QUARTZ MATRIX SRL CUI RO 5150840
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
EURODIDACTICA SRL CUI 21693430
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
DOLAS ECOTRADE SRL CUI RO 23596566
Valoare atribuită
39.425 RON
din 83.219 RON estimat
52,6%
Adjudecat la 47,4% din estimat · economie 43.794 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.